Видео вести

(ВИДЕО) Моменти од 5.FMCG SUMMIT во Скопје

03 јун 2019

Од подготовките, преку пристигнувањето на гостите, понудите на спонзорите, говорниците, публиката...Како помина 5.FMCG SUMMIT во Скопје? 

Самитот ги донесе последните трендови од секторот трговија со стока за широка потрошувачка. Присуствуваа повеќе од 380 претставници на најголемите компании во земјава.

Погледнете што забележа камерата на InStore:@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 


Слична содржина(ВИДЕО) Божиќната реклама на „Кока кола“ го топли срцето

13 мај 2020

(ВИДЕО) „Амазон“ тестира плаќање со дланка

13 мај 2020

(ВИДЕО)Hennessy ја раскажува приказната на Морис Ешли

13 мај 2020

(ВИДЕО)Линкдин-кампања на „Маерск“

13 мај 2020

(ВИДЕО) Прва реклама на „Кока-кола“ во време на пандемија

13 мај 2020

(ВИДЕО) Nike порачува: Не прави го тоа!

13 мај 2020
Вчитува уште новости...