Импресум

Импресум

26 Jun 2024

Директор:

Верица Мартиновскаverica@instore.mk 

Одговорен уредник:

Алма Растодерalma@instore.mk 

Редакција:

Данче Драгинова-Камчеваdanche@instore.mk

Петар Чаушевски, petar@instore.mk

Ана Филиповиќ (Белград) 

Милица Милутиновиќ (Белград) 

Војислава Пешиќ (Белград) 

Горица Ѓуровиќ (Белград) 

Едина Мизиќ (Сараево) 

Јелена Лазариќ (Загреб) 

Игор Ѓуровиќ (Љубљана)

Марко Храстар (Љубљана)

 

Графичко уредување: Тодор Трајковски

Лектура: Ивана Кузманоска 

 

Продажба:

Мери Каталиниќ, meri@instore.mk

Душица Димотровска, dushica@instore.mk

tags:


@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 

Се вчитува следна вест...