Македонија

Започна со работа реновираниот „КАМ“ маркет во Ново Лисиче

08 апр 2024

Започна со работа целосно реновираниот „КАМ“ маркет во Ново Лисиче, на бул. Видое Смилевски Бато бб.

                    

Маркетот е двојно проширен и распространет на вкупна површина од 645м2, со што овозможува поголема фукнционалност и прегледност при пазарењето за сите потрошувачи!  Во реновираниот и модерно уреден „КАМ“ маркет ќе пронајдете богат асортиман на производи од висок квалитет по ниски цени, од асортиманот на млечни и месни производи, топли и крцкави печива, богата понуда на овошје и зеленчук, хемија, како и широка палета на алкохолни и безалкохолни пијалаци, соопштуваат од „КАМ“.

Извор/Фото: „Кам“@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 

Се вчитува следна вест...