Видео вести

(ВИДЕО) Одлични препораки од бизнисмените за FMCG Summit во Скопје

07 фев 2020

Големо учество, супер програма... ова е еминентен самит на кој треба да присуствуваат сите што работат во FMCG индустријата и сите што имаат каква било допирна точка со бизнисот. Самит на кој со задоволство се доаѓа - ова се само дел од искрените препораки од говорниците по минатогодишниот FMCG Summit Скопје 2019, кој го организираше магазинот InStore, петта година по ред. 

Погледнете го видеото и сами уверете се зошто мора да присуствувате на шестиот FMCG Summit кој ќе се одржи во Скопје! 
Слична содржина

@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. (ВИДЕО) Нов спот на Lavazza-бурни реакции од сите што го видоа

11 јул 2019

Budweiser го враќа Whassup

11 јул 2019

Храброста е убава – нова кампања на Dove

11 јул 2019

(ВИДЕО)Мирослав Мишковиќ: Да создаваме поголем економски простор

11 јул 2019

(ВИДЕО)Џемаил Даути: Без анализа не носиме одлуки - затоа сме успешни

11 јул 2019

(ВИДЕО) Горан Теменугов: Невладеењето на правото го кочи бизнисот

11 јул 2019
Вчитува уште новости...