Видео вести

(ВИДЕО) „Кооп“ божиќна реклама: Сите да направиме нешто добро за заедницата

22 дек 2020

Божиќната реклама на „Кооп“, во која се претставени двајца браќа, нè потсетува дека, како и да изгледа Божиќ годинава, позитивниот дух на заедницата може да ја направи разликата.

Сите можеме да придонесеме малку за нашата заедница. Ние го удвојуваме тоа што оди во прилог на локалните цели и организациите во заедницата, кога нашите купувачи купуваат со нас. Придружете ни се и направете двојно влијание, стои во соопштението на трговецот.

Погледнете го видеото:@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 


Слична содржина(ВИДЕО) Oatly прашува: Дали сте глупави?

09 авг 2020

(ВИДЕО) Нова, духовита реклама за пиво

09 авг 2020

(ВИДЕО) Најпаметната количка за купување

09 авг 2020

(ВИДЕО) Прва глобална промоција на Carlsberg

09 авг 2020

(ВИДЕО) Петар Ќорлука: Луѓето ќе запаметат кој како се однесувал во кризни времиња

09 авг 2020

(ВИДЕО) Божиќната реклама на „Кока кола“ го топли срцето

09 авг 2020
Вчитува уште новости...