Hashtag: 'родендени'
Македонија

„Рамстор Мол“ го слави својот 16 роденден

08 јун 2021
По повод роденденот, од „Рамстор Мол“ најавија попусти, акции, промоции и богата содржина во самиот објект во текот на секоја недела од...
Вчитува уште новости...