Hashtag: 'InStore – Македонија'
Македонија

InStore ги поврзува професионалците и компаниите

25 мар 2020
Како редакција и магазин кој е секогаш тука за потребите на секторот одлучивме да помогнеме и на секторот да му понудиме професионални...
Македонија

In-house обуки можност за унапредување на деловното работење

09 мар 2020
Кон средината на февруари, Дарко Лукиќ, во организација на InStore, одржа in-house обука „Бренд менаџмент“ за вработените во компанијата...
Македонија

Во април очекувајте го посебниот Водич низ дистрибуција и логистика

02 мар 2020
Во тек е подготовката на посебниот Водич низ дистрибуција и логистика, кој веќе петти пат по ред го објавува InStore...
Актуелно

InStore: Нови содржини за вашите бизниси

14 фев 2020
Држејќи чекор со трендовите и со вашите реални потреби, и годинава InStore нуди многу нови содржини и можности да ги огласите вашите нови и...
Видео вести

(ВИДЕО) Што рекоа нашите читатели за InStore

22 јан 2020
Прашавме дали InStore e корисно четиво за бизнис секторот
Актуелно

Верица Мартиновски: Content! Content! Content!

14 дек 2018
FMCG Македонија 2018

4. FMCG-самит: Едукативен и инспиративен ден

18 мај 2018
Актуелно

Верица Мартиновска: Еден ден во годината!

08 мај 2018
Актуелно

Верица Мартиновска: InStore партнерство – за доброто на сите

20 дек 2017
FMCG Македонија 2019

5. FMCG summit: Ќе ги следиме или ќе бидеме носители на промените?

12 мај 2017
FMCG Македонија 2017

Трет FMCG-самит: Настан за паметење

12 мај 2017
Актуелно

Верица Мартиновска: Похрабро, појако, поупорно – се гледаме на 11 мај!

21 апр 2017
Вчитува уште новости...