Македонија

„Стокомак“ отвори маркет во Охрид

08 јул 2020

Дисконтерот „Стокомак“ денеска отвори маркет во Охрид. 

Маркетот има површина од 535 квадратни метри, а локацијата е ул „Егејска“ бр. 15.

Драги охриѓани, особена чест и задолство ќе ни биде да не посетите во нашата новоотворена продавница каде веќе ве чека нашиот широк спектар на висококвалитетни производи по ниски цени, соопштија од „Стокомак“ по повод отворањето.  @InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 


Слична содржинаТетовка доби „пежо 208“ во наградната игра на „Веро“

30 јул 2020

Кривично ќе одговараат фирмите кои ја злоупотребија помошта за плати

30 јул 2020

„Пекабеско“ донираше 7 тони храна

30 јул 2020

Објавена листата со фирми кои добија државна помош, а не исплатија плати

30 јул 2020

Kазни за компаниите кои ја злоупотребија државната помош

30 јул 2020

Доделена е првата транша од евтините кредити од 50 милиони евра од Развојна банка

30 јул 2020
Вчитува уште новости...