Актуелно

InStore најавува: Четврто издание на Мапа на трговци и Мапа на дистрибутери

11 Jun 2024

Искористете ја шансата! Претставете ги вашите деловни резултати во ексклузивните изданија Мапа на трговци и Мапа на дистрибутери.

Зголемете ја видливоста, зајакнете ја вашата позиција и зајакнете го вашиот имиџ со учество во овие изданија!

Контактирајте нè за повеќе информации

Душица Димитровска

Меил: dushica@instore.mk

Телефон: 070 375 220

Мери Каталиниќ:

Меил: meri@instore.mk

Телефон: 071 262 441


Разгледајте ги претходните изданија на Мапа на трговци и Мапа на дистрибутери!


Очекувајте:

  • Финансиски анализи за македонските трговци, дистрибутери и логистичари;
  • Мапи на 15-компании според остварени приходи;
  • Истражувања од реномирани истражувачки агенции;
  • Истражувања за работењето на компаниите во регионот и во светот;
  • Трендови и предвидувања во малопродажбата, дистрибуцијата и логистиката;
  • Осврти од експерти за теми значајни за работењето.

Не пропуштајте ја можноста да се претставите пред целокупниот FMCG-сектор – вклучете се со информации и со корпоративен оглас за вашата компанија.


Изданието во бројки:

100+ страници
40+ трговски синџири
50+ дистрибутерски компании
10+ логистички компании
10+ анализи
 
 


@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 

Се вчитува следна вест...