Македонија

Придружете им се на водечките играчи на динамичниот FMCG-пазар

15 мај 2019

Денеска е последен ден да се пријавите за 5 FMCG Самит што ќе се одржи утре во хотелот „Александар Палас“ во Скопје. 

Самитот е ексклузивно случување во трговскиот сектор во Македонија. И годинава магазинот InStore подготви богата програма со содржини, при што драгоцни искуства ќе споделат водечки светски и регионални играчи на динамичниот FMCG пазар. 

Придружете им се на овие компании кои веќе го потврдија своето учество: 
Слична содржина

@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. Комората на сметководители обезбеди дигитален пулт за превенција од Ковид-19

21 мај 2020

Денеска се очекува одлуката за угостителите

21 мај 2020

Со маски во маркетите до крајот на 2020 година

21 мај 2020

Фондот за иновации подели 4,2 милиони евра на 69 домашни компании

21 мај 2020

„Виталиа“ инвестира во еколошки производен објект, нови 50 работни места

21 мај 2020

Стопанската комора избра нов Управен одбор

21 мај 2020
Вчитува уште новости...