Македонија

„Натусана Македонија“ лансираше онлајн продавница

15 мај 2019

„Натусана Македонија“, компанијата партнер на германските брендови Lacalut, Dr. Theiss, Algga San и Pharmateiss Cosmetics, лансираше своја онлајн продавница, преку која можат да се купат овие брендови.

Продавницата е достапна на страницата zdravanavika.mk.

Сметаме дека сега е вистинското време да го направиме овој чекор. „Натусана“ оваа година бележи јубилеј, 15 години на македонскиот пазар, период во кој континуирано растеше нашата понуда на производи со врвен германски квалитет. Големиот интерес на потрошувачите за нашите производи беше сигнал за да ги приближиме производите уште поблиску до нив, велат од „Натусана“. 

За секоја нарачка над 950 денари, доставата на производи е бесплатна низ цела држава.
Слична содржина

@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. Објавен повикот за технолошки развој за брзо приспособување

27 мај 2020

„Баерсдорф“ донира на национални здруженија во Македонија

27 мај 2020

ЕБОР со бесплатни онлајн-обуки за мали бизниси

27 мај 2020

Трговците со посебни рафтови „Купувам домашно“ за потрошувачите со платежни картички

27 мај 2020

МОТ и ЕБОР: За сериозниот удар на пандемијата потребна е голема државна интервенција

27 мај 2020

Од денес на кафе по протокол и на дистанца

27 мај 2020
Вчитува уште новости...