IN STORE in your country:
Makedonija   Slovenija   Hrvatska   Srbija   BiH  
Povratak na pocetnu stranu  
  Македонија Понеделник, 20.08.2018 || „Хенкел“ оствари добри резултати во вториот квартал годинава  |  ДИС отвори два маркета во Параќин  |  Законот за петокраката може да го забрани Heineken  |  „Констелејшн брендс“ вложува 5 милијарди долари во марихуана  |  Скопско ги враќа маалските дружби во Карпош  |  Нов начин на пакување на бананите  |  Наскоро ќе се знае судбината на „Равница“  |  Во Србија храната се купува на одложено  |  „Унилевер“ има нов логистички партнер  |  Реновиран „Рамстор“ во Ново Лисиче  |  „Шпар“ ќе отвори уште 80 објекти  |  Успешно прво полугодие за „Баерсдорф“  |  Осмислена првата паметна кошница за мед  |  ЕУ одобри извоз на млеко од БиХ  |  Спорните соини шницли на „Виталиа“ содржат ГМО  |  За домашната ракија ќе се плаќа акциза  |  „Лидл“ го намалува прехранбениот отпад  |  Ќебапи и плескавици со пилешко се продавале како свински и говедски  |  ГМО во сојата на „Виталиа“ и во кочански ориз  |  Нови награди за македонските вина  |   ||
   

Миксови Fantasia

 
Миксови за колачи и кекси Fantasia
Логистички податоци:

Назив на производот Нето-количество Баркод Транспортно пакување
Mешавина за палачинки со мелен бисквит  280 г. 5310345002405 8
Mешавина за вафли и палачинки  270 г. 5310345002429 8
Мешавина за чокомафини со какао-лушпи 320 г. 5310345002443 8
Мешавина за мафини со чоколадни капки 310 г. 5310345002955 8
Мешавина за овошен колач со суво грозје 420 г. 5310345002481 8
Мешавина за мраморен колач   400 г. 5310345002504 8
Мешавина за браунис со овес, кокос и какао капки 350 г.  5310345002528 8
Mешавина за солени крекери со овесни снегулки и семиња 360 г. 5310345002542 8
Мешавина за солени мафини со семиња 200 г. 5310345002566 8
Мешавина за мафин со вкус на пица 200 г. 5310345002580 8
Мешавина за браунис 340 г. 5310345002467 8

Маркетиншка поддршкабилборди, автобуски постројки, автобуси, објави во списанија на социјални медиуми...
 
Производител и дистрибутер: „Макпрогрес"
Е-пошта: marina.a@vincinni.com
Фејсбук: Fantasia
Веб-страница: www.makprogres.com.mk
Телефон и факс: +389 33 36 22 89, +389 33 36 22 99
 

 
Новитети за на полица
 
 
 
back to top